ЛІКАР-ХІРУРГ
АНДРІЙ БАСАЦЬКИЙ

Стентування периферійних судин

При низці захворювань, таких як облітеруючий атеросклероз, цукровий діабет уражаються судини, які забезпечують кровопостачання нижніх кінцівок.

Симптомами ураження артеріальної системи ніг є біль в ногах при ходьбі (кульгавість), болі в ногах у спокої, трофічні ураження пальців ніг і стопи.

Одним з найсучасніших і ефективним методом лікування в таких випадках є балонна ангіопластика і стентування судин нижніх кінцівок.

Суть ангіопластики полягає в тому, що всередину звуженого або закупореній судини за спеціальним провідником проводиться, а потім роздувається спеціальний балон при розширенні якого досягається відновлення ураженої ділянки артерії.

Після ангіопластики в просвіт відновленого судини для підтримки стінки може встановлюватися спеціальна металева конструкція - стент.

Великою перевагою даного методу лікування є його малотравматичність. Як правило операція виконується під місцевим знеболенням і не вимагає наркозу.

Відсутність післяопераційних ран дозволяє виписати пацієнта зі стаціонару протягом 1-2х днів після операції.
 • Показання
  Ураження судин нижніх кінцівок, біль при ходьбі (кульгавість), трофічні порушення стоп (трофічні виразки, некрози пальців).
 • Вікові обмеження
  Відсутні.
 • Тривалість
  60-90 хв.
 • Знеболювання
  Місцева анестезія.
 • Терміни перебування в стаціонарі
  1 добу.
Записатися на консультацію
Після того як ви заповните і відправите вашу заявку, ми зв'яжемося з вами для уточнення всіх деталей.

Україна, м Київ, вул. Верхня, 5
Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами. Хірургічний центр. 2-й поверх. Кабінет 460.


+38 050 606 89 90, basatskyy@gmail.com
Made on
Tilda